Program partnerski, który pozwoli Ci zarabiać i nie tylko

leadstar

Program partnerski Leadstar aspiruje do bycia liderem na rynku afiliacyjnym w Polsce i wszystko wskazuje, że tak się stanie. Dlaczego? Rozwój platformy jest zrównoważony i oparty o feedback użytkowników. Nazwa zobowiązuje. Poznajcie Leadstar.

Leadstar jest programem partnerskim, w ramach którego można zarabiać promując wybrane przez siebie kampanie. Do programu może przystąpić tak naprawdę każdy- jest on dedykowany dla osób pełnoletnich, które chciałyby w taki właśnie sposób zacząć zarabiać pieniądze. Program partnerski Leadstar jest niezwykle ciekawy i stwarza ogrom możliwości, o czym najlepiej będzie oczywiście przekonać się samemu! Nie jest potrzebne posiadanie żadnej zaawansowanej wiedzy z zakresu marketingu, jedyne, co należy zrobić na starcie to zaznajomić się z całym procesem dołączenia do programu.

Bezpłatna rejestracja

Pierwszym krokiem będzie więc rejestracja na platformie, a następnie zalogowanie się do panelu. Rozpoczęcie pracy w ramach portalu nie wiąże się również z żadnymi kosztami na start. Nie ma więc konieczności inwestowania, nie ma ryzyka- jest tylko szansa na ciekawą przygodę. Zarejestrować mogą się zarówno osoby fizyczne, firmy zarejestrowane w Polsce, oraz firmy zarejestrowane poza Polską, zagraniczne.

W jaki sposób można zarabiać promując dostępne kampanie?

Jeśli tylko zalogujemy się do portalu, szybko zorientujemy się, jak wiele różnych kampanii będziemy mogli promować, tym samym zarabiając sensowne pieniądze w ramach programu partnerskiego. Jedną z najczęściej praktykowanych opcji jest promowanie wybranej kampanii w ramach posiadanej strony internetowej lub też bloga – konfigurujemy wówczas program partnerski wraz z wybraną kampanią, aby bardzo szybko móc na swojej stronie rozpocząć wyświetlanie reklam w ramach kampanii. Inną możliwością jest utworzenie strony partnerskiej, o którą będziemy dbać i którą będziemy rozwijać, promując na niej konkretną kampanię. Taką stronę partnerską bardzo łatwo jest stworzyć dzięki specjalnemu kreatorowi, który po prostu przypomina trochę zakładanie bloga lub tworzenie strony opartej o subdomenę. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w programie partnerskim swoich sił mogą spróbować nawet te osoby, które nie posiadają własnej strony, a nie chcą jej na razie zakładać ponosząc koszty wykupienia domeny, hostingu oraz wykonania samej strony, co także nie jest proste.

Leadstar w praktyce

Poprzez Leadstar można też zarabiać promując wybrane kampanie na forach internetowych, poprzez media społecznościowe lub też na posiadanej bazie mailingowej. Co istotne, tematykę kampanii można dostosować do własnych zainteresowań, profilu strony, którą posiadamy, czy też tematyki bloga, na którym będziemy chcieli wyświetlać reklamy. Przez to wyświetlanie reklam nie jest dla odbiorców nachalne ani irytujące. W Leadstar znajdziemy między innymi kampanie z takich branż jak kosmetologia, bankowość, motoryzacja, kulinaria, moda, turystyka czy też ubezpieczenia, a także wiele innych.

Jak wygląda kwestia rozliczeń w ramach platformy? 

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Oczywistym faktem jest, że celem uczestnictwa w programie jest chęć zarobienia pieniędzy. Leadstar daje więc możliwość negocjowania stawek, a dodatkowo są one naprawdę atrakcyjne, co pozwala na rzetelnie rozliczanie kampanii. Nie ma też ustalonego, minimalnego progu wypłaty zarobionych środków z prowizji- jest ona możliwa już od 1 zł w dowolnym momencie. Jeśli nie wypłacimy środków do końca miesiąca – zostaną one automatycznie zlecone do wypłaty w ostatnim jego dniu. Po zleceniu wypłaty w ramach panelu- pieniądze można otrzymać już po kwadransie czasu, a najpóźniej w następnym dniu roboczym. System daje możliwość rozliczania się za emitowane kampanie w różnych modelach- najczęściej stosowanych w marketingu internetowym. Może to być model rozliczeń za każdy lead (formularz kontaktowy lub wniosek) każdy tysiąc wyświetleń reklamy, a także za jej kliknięcie, dokonanie przez użytkownika zakupu lub też wcześniej określonej i zdefiniowanej akcji. W ramach platformy możliwe są też hybrydowe modele rozliczeń w ramach wybranych kampanii.

Jak w praktyce korzysta się z platformy? 

Będąc osobą nie do końca obeznaną w tym, jak działają takie programy partnerskie- możemy czuć się zagubieni. W takim przypadku Leadstar jest najlepszą platformą na start, na której łatwo będzie nam stawiać pierwsze kroki. Zachęcający już na początku może być dla nas specjalny program polecający w ramach którego można uzyskiwać dodatkowe 5% od każdego poleconego partnera, a jest to premia bez maksymalnych limitów, przyznawana na stałe. Można też liczyć na inne premie, takie jak premia urodzinowa, piątkowa czy bonusy miesięczne. Najistotniejsze jest jednak to, że start w ramach portalu jest bardzo prosty. Na platformie dostępnych jest mnóstwo materiałów związanych z tym, jak zacząć zarabiać i jak wybierać kampanie do promocji, jak się rozliczać i jak działać, aby faktycznie było to dla nas korzystne. Sam panel po zalogowaniu jest prosty, przejrzysty i intuicyjny- uczestnictwo w tym programie partnerskim nie wymaga więc żadnych zaawansowanych umiejętności komputerowych i programistycznych- jest dla każdego. Zawsze można też skorzystać z fachowej pomocy obsługi platformy, jeśli coś okazałoby się nie do końca zrozumiałe.

Dane statystyczne w projektach

Co ważne, w panelu znajdziemy też szczegółowe dane statystyczne o posiadanych projektach, czarno na białym będziemy też mieć informację o tym, jaką prowizję udało się nam zarobić w ramach realizacji danej kampanii. Dlatego też warto już teraz zarejestrować się w Leadstar, aby chociażby z ciekawości sprawdzić ten system i dostępne do promowania kampanie. Dodatkowo, można też samodzielnie korzystać z produktów, jakie są oferowane w ramach programów partnerskich tym samym na bieżąco mając dostęp do atrakcyjnych promocji. Reasumując platforma daje wiele możliwości, a jedną z nich jest możliwość dorobienia do domowego budżetu w prosty i szybki sposób.

Zalety platformy Leadstar

  • możliwość negocjacji stawek w zależności od potencjału na daną kampanie
  • realne prowizje i rzetelne rozliczenia
  • wypłata prowizji od 1 zł w dowolnym momencie lub automatyczna wypłata zlecana w ostatnim dniu danego miesiąca
  • pieniądze na koncie partnera w kolejnym dniu roboczym liczonym od momentu zlecenia wypłaty w panelu oraz opcja przelewów ekspresowych
  • Program Polecający – 5% od każdego poleconego partnera, na stałe, bez maksymalnych limitów,
  • akcje promocyjne – promocja urodzinowa, czarne piątki, bonusy miesięczne

Link do strony Leadstar:  https://leadstar.pl/

marketing internetowy
Call Now Button