Czy roznoszenie ulotek w Cieszynie jest opłacalne?

Chyba każdy z nas, kto był kiedykolwiek w Cieszynie, na pewno pamięta, że oprócz pięknych zabytków oraz wyjątkowego klimatu Cieszyn jest też miastem, gdzie niemalże na każdym rogu w centrum możemy znaleźć osoby rozdające ulotki. To jedna ze skutecznych metod promocji, która wykorzystywana jest przez sklepy, hotele, obiekty gastronomiczne, także przez kluby oraz innego rodzaju firmy. Czy jednak roznoszenie ulotek w Cieszynie jest opłacalne?

Praca taka jak roznoszenie ulotek ma wiele zalet, ale ma też swoje wady. Dla wielu jest to pierwsza praca, ponieważ jej dostanie wcale nie jest takie trudne. Do pracowania przy roznoszeniu ulotek nie potrzebujemy zasadniczo żadnego wcześniejszego doświadczenia, więc to dobry wybór dla osób po szkole, w trakcie studiów. Zatrudnienie możemy również znaleźć z dnia na dzień, gdy tylko potrzebujemy dodatkowego wsparcia finansowego. Pozostaje jednak kwestia zapłaty.

Roznoszenie ulotek w Cieszynie – ile możemy zarobić?

Jeśli chodzi o roznoszenie ulotek Cieszyn jest miastem, gdzie działa wiele firm zajmujących się zlecaniem takich prac. Co więcej, bezpośrednio roznoszenie ulotek zlecają też firmy, które chcą reklamować się w ten sposób, na przykład pizzerie. W związku z tym znalezienie zatrudnienia nie będzie trudne – ogłoszenia możemy znaleźć nawet w tym momencie za pośrednictwem serwisów ogłoszeniowych.

Płaca za roznoszenie ulotek najczęściej oscyluje wokół 10-12 złotych za godzinę, ale możemy znaleźć również firmy płacące swoim pracownikom po 8 złotych za godzinę czy nawet po 15 złotych za godzinę. Zarobki różnią się głównie pod kątem firmy, która zleca zadanie, dlatego wtedy, gdy chcemy zarabiać więcej, warto także dokładnie sprawdzać ofert i trzymać rękę na pulsie, aby znaleźć dla siebie odpowiednie zajęcie z dobrą płacą.

Sprawdź usługę na roznoszenie ulotek – Cieszyn.

Wobec tego – opłaca się czy nie?

Jest wiele znacznie lepiej płatnych prac, ale wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki, roznoszenie ulotek może być świetnym wyborem. To szybka praca na wakacje, a także wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki na nasze wydatki. Możemy roznosić ulotki w godzinach, które nam odpowiadają, więc możemy też w ten sposób dorobić po naszej codziennej pracy. Oczywiście, to także opłacalne dla samej firmy, która tak się reklamuje!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Kolporterulotek.pl.

marketing internetowy
Call Now Button