Innowacyjna oferta obsługi marketingowej na godziny

Flex 360
Przedsiębiorstwa szukają różnych sposobów na kompleksową promocję w sieci. W realizacji tych celów pomaga Flex360, który jest usługą bez abonamentu i z której można skorzystać w każdej chwili oraz na dowolnie wybrany cel. Samemu można zdecydować, ile czasu na działania mają przeznaczyć specjaliści w ramach zakupionego pakietu. Dużym udogodnieniem jest możliwość wykorzystania godzin na zlecenia z różnych działów w każdej chwili, bez określenia ilości czasu na daną część.

Zasady funkcjonowania pakietów

Usługi są realizowane w innowacyjny sposób polegający na tym, że poszczególne pakiety godzinowe dotyczą całości usług, czyli Google, grafiki i zdjęcia, pomoc informatyczna oraz obsługa mediów społecznościowych. Należy kupić jeden z czterech wariantów czasowych Flex360 (na 1, 3, 5 lub 8 godzin), który jest ważny przez 12 miesięcy od momentu realizacji zamówienia i od tej pory można wykorzystać godziny na dowolny cel w każdej chwili. Żeby zrealizować pakiet, wystarczy zgłosić poprawki do strony lub zlecić wykonanie kampanii reklamowej, a potem doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wykonają usługę, a potem następuje rozliczenie czasowe, w którym informuje się o zakresie działań, czasie przeznaczonym do wykonania czynności oraz o tym, ile godzin zostało jeszcze do wykorzystania.

Jeśli chce się wrzucić na stronę wyjątkową grafikę, wystarczy wysłać materiały lub podać wytyczne dotyczące zdjęć, a grafik przygotuje je pod kątem technicznym i wizualnym, a następnie umieści je na stronie i informuje, co zostało zrobione i w jakim czasie. Gdy chce się przygotować kampanię reklamową, to wtedy należy to skonsultować ze specjalistą, który zajmie się przygotowaniem kompleksowej strategii na określony czas. Z social media managerem można ustalić m.in. tematykę wpisów na fanpage’u, stylistykę wrzucanych zdjęć, częstotliwość pojawienia się postów, czy też sposoby interakcji z fanami. Natomiast doświadczony informatyk zajmie się sprawami technicznymi, które należy zgłosić i wyjaśnić, a ten poszuka najlepszych i dopasowanych rozwiązań. Wszyscy specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, poparte certyfikatami i udziałami w licznych szkoleniach, co jest bardzo ważne, jeśli chodzi o jakość przygotowywanych materiałów.

Działania na jasnych warunkach

Osoby i instytucje korzystające z pomocy agencji marketingowej oczekują nie tylko szybkiego i skutecznego uzyskania rezultatów, ale też prostych zasad rozliczenia. Flex360 oferuje pakiety godzinowe, w ramach których można wykonać dowolne zlecenia, a jedynymi ogranicznikami są wymagania Klienta oraz czas pozostały do wykorzystania danego pakietu. Warunki są bardzo proste, a sposób realizacji jest dokładnie notowany i przekazany Klientowi po realizacji.

Szczegóły na stronie www.flex360.pl

marketing internetowy
Call Now Button