Do czego służą internetowe banki głosów? Sprawdzamy!

skad wziac lektoraLektora można zamówić online.

Banki mogą nie tylko przechowywać pieniądze. Również mogą one gromadzić nagrania głosów lektorskich. Taki banki dostępne są także w internecie. Do czego służą? Gdy w wyszukiwarce internetowej wpisze się frazę „bank głosów” czy „baza głosów”, natychmiast można zobaczyć, że do wyświetla się wtedy bardzo dużo serwisów. Zawierają one próbki nagrań lektorskich. Do czego zatem przeznaczone są takie banki głosów? Kto korzysta z nich najczęściej? Jak odbywa się wtedy współpraca z lektorem?

Bank głosów – lektorzy do wielu projektów

Za pośrednictwem banków głosów lektorskich można otrzymać dostęp do wielu lektorów. Z ich wsparciem można następnie zrealizować różne projekty, na przykład:

  • reklamy w radiu i telewizji
  • programy telewizyjne
  • gry i programy komputerowe
  • nagrania do podręczników
  • filmy instruktażowe, szkoleniowe
  • zapowiedzi telefoniczne
  • komunikaty
  • audiobooki

Wobec tego lektorzy mogą pomagać w prowadzeniu wielu różnych projektów. Są one zlecane przez agencje reklamowe, indywidualnych reklamodawców, ale również przez instytucje, organizacje, a nawet przez osoby prywatne.

Łatwy wybór lektora przez internet

Funkcjonowanie banków głosów lektorskich online spowodowało, że obecnie dostęp do usług lektorów stał się znacznie łatwiejszy. Przykładowo, gdy wybrany będzie bank głosów Warszawa – https://www.powitania.pl/bank-glosow/ nie jest jedynym miastem, w którym można zapoznać się z dostępnymi propozycjami. To możliwe na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Wobec tego internetowe bazy głosów lektorskich spowodowały, że znalezienie właściwego lektora do realizacji konkretnego projektu stało się o wiele prostsze niż kiedyś, gdy konieczne było udanie się do studia nagraniowego, by zapoznać się z próbkami nagrań.

Nagrania lektorskie można zamawiać także przez internet

Dzisiaj przez internet można nie tylko sprawdzać nagarnia głosów lektorskich. Można także je zamawiać! Studia udostępniające bazy nagrań online pozwalają również na zamówienie nagrań całkowicie online. Wystarczy tylko wybrać konkretnego lektora, przekazać zlecenie do studia, aby potem odebrać gotowy materiał – wszystko bez potrzeby wizyty w studiu.

marketing internetowy
Call Now Button