Zainstaluj widget opinii Ceneo i zdobądź więcej klientów!

Widget opinii CeneoWidget opinii Ceneo wpływa na ilość nowych Klientów.

Czy widget opinii Ceneo na stronie sklepu jest potrzebny? Tak! Jeśli prowadzisz sprzedaż online z pewnością wiesz jak ważne są opinie zadowolonych klientów. Osoby robiące zakupy w sklepach internetowych kierują się ceną oraz opiniami zamieszczonymi przez innych użytkowników. Widget Opinie Ceneo sprawi, że pozytywne opinie będą stale widoczne w sieci. Każda kolejna zwiększa zaufanie do twojej firmy, buduje pozytywny i trwały wizerunek firmy. To swego rodzaju społeczny dowód twojej dobrej i ugruntowanej pozycji na rynku. Sklepy internetowe mają ogromny potencjał. Nie można pozwolić na to, aby się marnował, dlatego warto zalogować się do panelu Ceneo i  przystąpić do programu zaufane opinie.

Widget opinii Ceneo

Widget opinii Ceneo wpływa na ilość nowych Klientów.

Widget opinii Ceneo na stronie www

To właśnie opinie zamieszczane w sieci, na takich platformach, jak ceneo, wpływają na decyzje zakupowe następnych konsumentów. Współcześnie, podczas ścieżki zakupowej, opinie innych użytkowników odgrywają kluczową rolę. Zadowolony klient dzieli się opinią. Nie jest ona w żaden sposób sponsorowana czy moderowana. To właśnie dlatego budzi tak duże zaufanie.

Widget opinii Ceneo na stronie sprawia, że kupujący otrzymują zaufane opinie oraz źródło cennych informacji na temat zalet i wad produktu. Wzajemna, obustronna wymiana doświadczeń sprawia, że zakupy stają się bezpieczniejsze. Minimalizuje się ryzyko niepowodzenia lub niezadowolenia z wyboru. Klienta ma zazwyczaj świadomość własnych potrzeb, jednak zaufane opinie mają dużą wartość i często wpływają na ostateczną decyzję przy złożeniu zamówienia.

Prosta instalacja

Aby zainstalować widget opinii Ceneo na stronie potrzeba kila minut wolnego czasu. Należy wejść do zakładki promocji sklepu, a następnie kliknąć w miejsce instalacji i konfiguracji. Tam wybieramy opcję Widget wysuwany na stronie. Kolejny krok jest równie prosty jak poprzednie. Kopiujemy do schowka skrypt, który się nam wyświetlił.

Ostatni krok to wklejenie skryptu w odpowiednim miejscu, na naszej stronie www. Implementacja widgetu sprawi, że słupki sprzedaży poszybują niesamowicie w górę. Aby cały proces zakończył się sukcesem koniecznie zapisz zmiany.

Wszystko w jednym miejscu, czyli wygodnie i sprawnie

Opinie umieszczane przez konsumentów w sieci mają ogromne znaczenie. Pozytywna opinia nakręca sprzedaż i buduje zaufanie do firmy, Często jednak zdarza się tak, iż recenzje rozsiane po całej sieci, giną i tracą na znaczeniu. Zgromadzone w jednym miejscu robią wrażenie jakościowe oraz ilościowe. Dopiero wtedy można w stu procentach wykorzystać ich potencjał.

Zobacz: BLOG MARKETINGOWY

marketing internetowy
Call Now Button